Vainglory 5V5

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1,7 GB
  • Sürüm3.0.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSuper Evil Megacorp
Düşmanlarınızı alt etmek için stratejik planlamalar ile ilerleyeceğiniz Vainglory 5V5 oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Vainglory 5V5 mobil oyununda rakiplerinizi arenada yenmek için kahramanlarınızı bir araya getirin. 

Vainglory mobil oyununun özellikle mobil için tasarlanmış olan oyun motoru saniyede 120 kareye kadar yüksek çalışabilen, dudak uçurtan takım savaşları için yapıldı. Hedefi seçemediğiniz kötü ve özensiz joystick kontrolleri yerine, Vainglory'nin keskin, 30ms altı dokunmatik kontrolleri oyunu kazanmanız için gerekli duyarlılığı ve bağımsızlığı sunuyor. Her şey bir dokunmadan ibaret olduğu için de, kolaylıkla saldıracak, hareket edecek ve muhteşem kahraman yetenekleri kullanacaksınız.

Her Vainglory oynayışında ilerleyerek sandık, görünüm ve kahraman beceri kilitlerini açma ve daha fazlası için kullanabileceğin ganimetler toplayabilirsin. Ve eğer şanslıysan, birçok büyük ikramiyeden birini kazanabilirsiniz. Vainglory, botlar veya canlı oyuncularla beraber veya onlara karşı gerçek zamanlı MOBA savaşında birbirinden farklı karakterleri karşı karşıya getirecekti. İster kendi ekibinizle yükselin, ister beş dakikalık eğlence vaktiniz olsun, aradığınız oyun tarzını Vainglory'de bulacaksınız. Bu sebeple oyunu cep telefonunuza indirin ve hemen oynamaya başlayın. 

Vainglory 5V5 indir